Dopřejte si servis profesionálního sportovce!

Vaše výkony na hřišti si zaslouží špičkovou podporu i mimo něj. Specializujeme se na komplexní služby pro amatérské sportovce. S námi máte jistotu, že vaše zdraví, kariéra a finanční zabezpečení jsou v nejlepších rukou.

Zjistit víc →

Naše služby pro vás

Profesionální lékařský servis

Zařídíme přednostní lékařskou péči, která vás vrátí zpět do hry v co nejkratším čase.

Zprostředkování
přestupu

Toužíte po novém sportovním angažmá? Pomůžeme vám najít novou ideální příležitost!

Finanční poradenství pro sportovce

Pomůžeme s realizací vašich přání, zabezpečením životního standardu i s otravnou administrativou.

Jsme vášniví milovníci fotbalu

Naše mise je propojovat lidi, jako jste vy – zapálené amatérské sportovce. Rozumíme tomu, co má pro vás skutečný význam. Poskytujeme službu, která vám zajistí odbornou péči a podporu na úrovní profesionálního sportovce. Jsme přesvědčeni, že právě péče a podpora jsou klíčové faktory, které vás udrží na vaší cestě. V PROcess Sport Agency jsme tu pro rozvoj amatérského sportu v regionu. Jsme tu ale hlavně pro vás!

Roman Obdržálek

Vášnivý milovník a hráč amatérského fotbalu. Jeho oči jsou neustále upřeny na víkendová kola regionálních soutěží, které detailně rozebírá v projektu, Regionální Hattrick, kde dokáže být i velmi kritický k určitým herním či klubovým situacím. Jeho otevřenost a upřímnost jsou základem dlouhodobých vztahů s našimi klienty. S jeho nadšením a přehledem v amatérském fotbale jsme schopni zajistit nové angažmá.

+420 737 753 278

Vojtěch Kučera

Velký fanatik do sportu obecně s hlubokým porozuměním nejen amatérského, ale i světového fotbalu. Společně tvoří dynamický tým v Regionálním Hattricku, kde se nebojí říkat věci tak, jak jsou, a tato schopnost přináší do týmu neocenitelný rozměr autenticity a důvěry. Jeho osobní zkušenosti z fotbalových hřišť přinášejí našemu týmu nejenom znalosti, ale i pravdivý pohled na potřeby amatérských hráčů.

+420 774 433 263

Aleš Zlínský

S jeho bohatými zkušenostmi a zápalem pro fotbal je nenahraditelným členem agentury, ale také významným činovníkem ve fotbalových svazech. Jeho cílem je podporovat rozvoj fotbalu na všech úrovních. Je neustále v pohybu, hledající nové příležitosti a inovativní přístupy k růstu agentury. S Alešem na palubě máme jistotu, že naše služby v oblasti amatérského fotbalu budou založeny na odbornosti.

+420 777 055 068

Dále pro vás zařídíme

Individuální tréninky

Skvěle sestavený trénink na míru vás může rychle posunout. Jeden vám sestaví náš zkušený trenér.

Realitní servis

Nemovitost na investici nebo pro pohodlné bydlení? Zařídíme vám komplexní odborný servis.

Právní servis

Zařídíme vám kvalitní právní servis, který si jako skvělý sportovec zasloužíte!

Tvoříme profesionální službu a záleží nám na kvalitě

Názory na službu naši klientů jsou pro nás velmi cennými podklady pro každodenní zlepšování služby a vytvoření nové přidané hodnoty.

Roman Nedvěd, FC Bánov

Kluci z této agentury mi skvěle umožnili zahrát si za jiný klub. Měl jsem trochu obavu, ale vše díky nim proběhlo dobře a hladce! Super hoši, skvělá práce!

Recenze na Google

Roman Nedvěd, FC Bánov

Když jsem se poprvé dostal do kontaktu s týmem PROcces Sport Agency, nebyl jsem si jistý, co očekávat. Ale wow, jaký rozdíl! Roman, Vojta a Aleš jsou opravdoví profíci, kteří to s fotbalem žijí každý den.

Recenze na Google

Roman Nedvěd, FC Bánov

Když mi kamarád poprvé řekl o PROcces Sport Agency, pomyslel jsem si, že to zní příliš dobře, aby to byla pravda. Ale po pár měsících s nimi musím říct – je to ještě lepší, než jsem čekal! Roman, Vojta a Aleš jsou nejen skvělí v tom, co dělají, ale mají také obrovské srdce pro fotbal a pro nás hráče. Díky za to, že jste změnili můj pohled na amatérský fotbal a dali mi šanci se rozvíjet. S vámi se cítím jako součást něčeho velkého!

Recenze na Google

Ozvěte se, rádi vás podpoříme!

PROcess Sport Agency

Masarykovo nám. 329, 686 01 Uherské Hradiště

Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost PROcess finance s.r.o., IČO: 14015676, se sídlem Hrušková 491, 686 05 Uherské Hradiště a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

  • pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,
  • investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,
  • spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 – Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.